Cudowny gol w Afryce. Iworyjczyk zaskoczył bramkarza z połowy boiska

WP | dodane 2016-01-31 (21:11) 1 rok 9 miesięcy 24 dni 4 godziny i 2 minuty temu | 8 opinii

nguessan_gol_yt_650
21-letni reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej jest na ustach kibiców z całego świata. To efekt znakomitej bramki w Mistrzostwach Narodów Afryki.

Zawody rozgrywane w Rwandzie nie cieszą się wielką popularnością, bo afrykańskie reprezentacje korzystają jedynie z zawodników, którzy grają w krajowych ligach. Emocji, widowiskowych akcji i przepięknych bramek jednak nie brakuje.

Dowodem na to jest Yao Serge N'Guessan. 21-letni reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej strzelił gola z gatunku stadiony świata. Piłkę przejął jeszcze na własnej połowie, minął środek boiska i dostrzegł, że bramkarz jest wysunięty. Wtedy Iworyjczyk zdecydował się na bardzo mocny strzał, a piłka wpadła do siatki. Zobaczcie.

N'Guessan strzelił na 3:0 i tym samym ustalił wynik spotkania. Drużyna WKS jednak długo męczyła się z Kamerunem. Po 90 minutach było 0:0, a gole posypały się w dogrywce. "Słonie" awansowały do półfinału Mistrzostw Narodów Afryki, w którym zmierzą się z Mali.

~lolo 2016-11-16 (13:33) 1 rok 8 dni 11 godzin i 40 minut temu

Jak widać, że nic nie widać. I po co te zachłystacje jakąś szmatą wkopaną do bramki nieudacznika. Szczęsny gwizdał by na taki news.

~Binio 2016-02-01 (00:38) 1 rok 9 miesięcy 24 dni i 35 minut temu

Jak się nazywa autor tego newsa????? " Iworyjczyk" !!!! skąd ty się człowieku wziąłeś , z Luny czy Marsa? Tylko nie opowiadaj jakie masz wykształcenie, bo poziomem nie dorosłeś nawet do słabego ucznia gimnazjum. Czy wp.pl robiło jakieś czystki etniczne , czy może zatrudniło kolegów p. Petru ?, bo to mniej więcej ten poziom intelektu.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

3
2
teeste 2016-02-01 (15:24) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 9 godzin i 49 minut temu

TO BRAMKARZ PUŚCIŁ SZMATĘ ..... ON TYLKO KOPNĄŁ DO PRZODU.

odpowiedz

1
2
~lep 2016-02-01 (15:21) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 9 godzin i 52 minuty temu

To raczej przykład jak bramkarzowi brak wyczucia i umiejętności. Vide Boruc i Kuszczak czy Kiszczak jak mu tam.

odpowiedz

1
1
~Johncena135710@wp.pl 2016-02-01 (14:21) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 10 godzin i 52 minuty temu