Van Gaal żyje w ciągłym strachu. Wynajął nawet całodobową ochronę

WP | dodane 2016-01-31 (16:39) 1 rok 9 miesięcy 24 dni 8 godzin i 34 minuty temu | 6 opinii
 
vangaal_united_newspix_650
Trener Manchesteru United przeżywa ciężkie chwile. Poważnie zastanawia się nad zmianą domu. Wszystko z obawy przed kibicami.

Louis van Gaal miał być tym, który sprawi, że Manchester United znowu będzie siał postrach w Anglii i Europie. Holender jednak nie radzi sobie najlepiej. Jego zespół odpadł z Ligi Mistrzów, w Premier League zajmuje piąte miejsce, a do tego dochodzi niezbyt widowiskowy styl. Nie dziwi, że kibice zaczęli tracić do niego cierpliwość.

Holenderski szkoleniowiec od dłuższego czasu jest atakowany przez fanów. To sprawiło, że 64-latek zaczął bać się o swoje bezpieczeństwo. Niedawno wynajął ochroniarzy, którzy mają go na oku podczas meczów i treningów. Teraz van Gaal postanowił posunąć się jeszcze dalej.

Brytyjski dziennik "Daily Mirror" donosi, że Holender zatrudnił grupę ochroniarską, która strzeże jego domu w Cheshire. Trener boi się, że wściekli kibice mogą zrobić krzywdę jemu lub żonie Truus. Z tego powodu dom i jego okolice są chronione przez całą dobę.

To nie koniec. Van Gaal podobno poważnie zastanawia się nad zmianą miejsca zamieszkania. 64-latek miałby sprzedać obecną posiadłość i znaleźć taką, która gwarantuje mu większą prywatność oraz bezpieczeństwo.

W przeszłości fani United odwiedzali piłkarzy w ich domach. Takie niezbyt przyjemne wizyty mieli np. Wayne Rooney oraz Rio Ferdinand. Trener "Czerwonych Diabłów" obawia się, że spotka go to samo. Pomimo słabych wyników nie chce odejść z klubu.

Opracował CYK

Zobacz świetny wsad koszykarza NBAPolub Sportowybar na Facebooku

oceń
tak 4 66.67%
nie 2 33.33%

Opinie (6)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
2
~aaa 2016-05-13 (09:15) 1 rok 6 miesięcy 11 dni 15 godzin i 58 minut temu

o życie nie powinna się obawiać monika tarasiuk, gdyż po prostu nic jej nie grozi, pomimo jej chamstwa i podłości oraz okrucieństwa. chamstwo moniki tarasiuk z magny w Dąbrowie Górniczej jest tak wielkie, że decyzją wyroku sądu Krzysztof musiał pracować fizycznie podczas kiedy jest kaleką i ma trudności w poruszaniu się. Tak jak Krzysztof został kaleką za sprawą magazyniera magny w DG tak póżniej z tą chorą nogą musiał pracować i pogarszać swój stan zdrowia. chamstwo podłej moniki tarasiuk nie ma granic. wykorzystała bezwgllędnie słabość Krzyśka do osoby którą wysoko cenił, pozbawiając go z nią kontaktu poprzez wypie.dolenie z firmy doprowadziła, że Krzysztof dostał dwa wyroki. słaba monika tarasiuk nie ma innej formy obrony jak tylko skazywać krzyśka na kolejne wyroki to jest podłe i świadczy o słąbości intelektualnej moniki tarasiuk i jej dziecka co to wszystko potrwierdziło. podłość bezwzględność słabość okrutność to cechy moniki tarasiuk. współczuję - pomimo, że jestem kaleką, g.ojom, którzy mają z nią kontakty koleżeńskie. są tak samo zepsuci. jeżeli szukasz pracy w której znajdziesz ludzi po.ebanych to serdzecznie zapraszam. są to luddzie zwani psami magnańskimi, którzy zrobią z ciebie kalekę i się wyprą tego, i dodadzą ci jeszcze ze 2 wyroki.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
1
~mamałyga 2017-03-14 (23:50) 8 miesięcy 10 dni 1 godzinę i 23 minuty temu

Jest wiele lepszych trenerów z Polski od tego cukiernika:Janusz Wójcik,Darek Wdowczyk,Franek Smuda,Michał Probierz,Maciek Skorża,Jerzy Engel,Jacek Zieliński

odpowiedz

2
6
~o tak 2016-01-31 (20:29) 1 rok 9 miesięcy 24 dni 4 godziny i 44 minuty temu

To coś jak Mc Kwacz - tylko na niego nawet ptak nie chciałby nasrać

odpowiedz

10
1
~sew 2016-01-31 (20:22) 1 rok 9 miesięcy 24 dni 4 godziny i 51 minut temu

Moze niech przeprowadzi sie na stale do Holandii...

odpowiedz

8
1
~MU 2016-01-31 (20:20) 1 rok 9 miesięcy 24 dni 4 godziny i 53 minuty temu

czas odejsc panie wiatrak

odpowiedz